Wydarzenia

Komunikaty

12.10.2009 « powrót do listy wydarzeń

Dzień Otwarty "Dojo-Stara Wieś"

W niedziele 11 października w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo-Stara Wieś' został zorganizowany dla wszystkich chętnych dzień otwarty.

Każdy kto przyjechał mógł zwiedzić największy na świecie ośrodek przeznaczony do uprawiania japońskich sportów i sztuk walki nazywany "Mała Japonią w Polsce", pospacerować alejkami między małymi domkami w stylu japońskim, a nawet zobaczyć jak taki domek wygląda w środku.

W specjalnie przygotowanym namiocie na terenie "Dojo-Stara Wieś" odbywały się pokazy sztuk walki ( karate tradycyjne, judo, kendo i aikido). Na macie zaprezentowali swoje umiejętności zawodnicy Akademickiego Klubu Karate m.in: Iwona Karwacka, Aleksandra Dec, Damian Karwacki, Witold Kwieciński oraz inni zawodnicy, którzy już za dwa tygodnie będą reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym ETKF we Włoszech.

Każdy z gości mogł zjeść ciepły i pyszny posiłek w przygotowanej na ten dzień stołowce.

Ukoronowaniem Dnia Otwartego Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo-Stara Wieś" był pierwszy otwarty trening poprowadzony przez Senseia Włodzimierza Kwiecińskiego dla wszystkich karateków o godzinie 15:00.

« powrót do listy wydarzeń | do góry
Polski Związek Karate Tradycyjnego