Wydarzenia

Komunikaty

05.03.2013 « powrót do listy wydarzeń

Licencja PZKT dla ćwiczących od 10 roku życia (młodzik)

W związku z wprowadzeniem płatnych licencji PZKT (patrz Karate Info z dnia 15.03.2012 r.) dla osób od 10 roku życia (decyduje rok ur. 2003) informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł dokonują ćwiczący indywidualnie na poniższe konto PZKT:

85 1910 1048 2260 0155 7967 0010, Deutsche Bank PBC SA

W celu zidentyfikowania wpłaty z osobą, za którą pieniądze zostaną przelane prosimy w tytule przelewu koniecznie podać następujące dane:

Licencja PZKT: imię i nazwisko, data urodzenia, klub macierzysty

 np. “Licencja PZKT: Kacper Abramczyk, ur. 20.05.2000, Lubelski KKT”

 

Przypominamy, że wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, udziału w zawodach itd.

Ze środków finansowych uzyskanych z wpływów za licencje zostanie utworzony fundusz na rzecz rozwoju karate tradycyjnego, który wesprze dotychczasowe działania PZKT w związku z systematycznym zmniejszaniem wsparcia finansowego ze strony państwa. Będzie on przeznaczony m.in. na:

  • szkolenie zawodników w różnych kategoriach wiekowych

  • szkolenie sędziów 

  • promocję

Korzyści dla osób posiadających licencję PZKT:

  • Każda osoba posiadająca licencję PZKT będzie miała prawo do uzyskania bezpłatnego Paszportu PZKT od 2013 roku. 
  • Osoby posiadające licencję PZKT będą mogły uzyskać kartę partnerską ORLEN KARATE VITAY. Korzyścią z tytułu posiadania takiej karty, będzie m.in. tankowanie paliwa na stacjach ORLEN za podwójną ilość punktów (szczegóły wkrótce).
  • Osoby z aktualną licencją PZKT otrzymają zniżkę na pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś” podczas aktywności z kalendarza PZKT. Koszt noclegu z pełnym wyżywieniem 120 zł/doba
« powrót do listy wydarzeń | do góry
Polski Związek Karate Tradycyjnego