Wydarzenia

Komunikaty

04.03.2009 « powrót do listy wydarzeń

Sesja szkoleniowa w Los Angeles (USA)

Piotr Kulczyński - instruktor i utytułowany zawodnik Akademickiego Klubu Karate uczestniczył w lutym w specjalnej sesji szkoleniowej w do Los Angeles (USA). Zajęcia w ramach sesji odbywały się w Akademii Karate Tradycyjnego u Aviego Rokah 6 Dan.

Coroczne treningi w Los Angeles stanowią wyjątkową okazję do obcowania z duchem karate tradycyjnego. Polacy przez kilkanaście lat uczestniczyli w zimowych sesjach treningowych prowadzonych przez Senseia Hidetakę Nishiyamę w Centralnym Dojo dla karateków z różnych stron świata. W tym roku szkolenie prowadził Avi Rokah - asystent zmarłego w listopadzie ubiegłego roku Senseia Hidetaki Nishiyamy.

Polscy instruktorzy i zawodnicy podczas intensywnych treningów 2-3 razy dziennie doskonalili i rozwijali swoje umiejętności techniczne. W dojo Aviego Rokah polska reprezentacja powiesiła portret Senseia Nishiyamy, który Włodzimierz Kwieciński przywiózł z Polski. Podczas pobytu w Los Angeles Polacy złożyli kwiaty na grobie Senseia Hidetaki Nishiyamy, który spoczywa na Evergreen Cemetery.

 

« powrót do listy wydarzeń | do góry
Polski Związek Karate Tradycyjnego