Wydarzenia

Zawody regionalne

30.11.2008 « powrót do listy wydarzeń

III edycja Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego - Piotrków Tryb.

W niedzielę 30 listopada 2008 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się już ostatnia w tym roku III edycja Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Wzięło w niej udział około 200 zawodników i zawodniczek z regionu łódzkiego.

Nasz klub reprezentowali:

  • Młodzicy 11 lat i młodsi (9-8 kyu):
    Matylda Jaszczak,  Katarzyna Lewandowska, Jakub Berger, Michał Berger, Adam Kapłon, Jakub Rozalski, Oskar Bugajny
  • Młodzicy 11 lat i młodsi (7-6 kyu):
    Dawid Mucha, Damian Paterek, Oliwer Bińkowski, Bartosz Piwowarski, Jan Świętosławski
  • Młodzicy 11 lat i młodsi (5-1 kyu):
    Natalia Elgalal, Izabela Kaczmarek, Damian Rożej, Damian Sieczkowski, Przemysław Miedziak
  • Młodzicy 12, 13 lat (9-8 kyu):
    Natalia Sławińska
  • Młodzicy 12, 13 lat (7-6 kyu):
    Agnieszka Piwowarska, Karolina Koprowska, Anita Pietrusiak, Jakub Krzemiński, Damian Goss
  • Młodzicy 12, 13 lat (5-1 kyu):
    Roksana Nowacka, Julia Rózga, Jakub Bykowski
  • Juniorzy młodsi 14-15-16 lat (do 7 kyu):
    Barbara Nysztal, Karolina Olejnik
  • Juniorzy młodsi 14-15-16 lat (6-1 kyu):
    Aleksandra Bączyk, Dawid Szymański, Michał Szostak,  Tomasz Michałek, Jakub Stańczak
  • Seniorzy i juniorzy 17 lat i starsi (do 7 kyu):
    Aleksandra Krawczyk, Seweryn Jędrzejek, Tomasz Gabiński
  • Juniorzy 17-18 lat (od 3 kyu):
    Paulina Szafrańska, Patryk Mucha
  • Seniorzy (od 3 kyu):
    Grzegorz Mucha, Przemysław Galanciak, Marian Markowski

 

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, zdobywając wiele medali. Oto wyniki:


I miejsce: Natalia Sławińska (kata ind. młodzicy 11 lat i młodsi, 9-8 kyu)
I miejsce: Damian Sieczkowski (kata ind. młodzicy 11 lat i młodsi, 5-1 kyu)
I miejsce: Jakub Bykowski (kata ind. młodzicy 12-13 lat, 5-1 kyu)
I miejsce: Aleksandra Krawczyk (kata ind. juniorzy młodsi 14-15-16 lat, do 7 kyu)
I miejsce: Tomasz Michałek (kata ind. juniorzy młodsi 14-15-16 lat, 6-1 kyu)

II miejsce: Damian Rożej (kata ind. młodzicy 11 lat i młodsi, 5-1 kyu)
II miejsce: Julia Rózga (kata ind. młodzicy 12-13 lat, 5-1 kyu)
II miejsce: Karolina Olejnik (kata ind. juniorzy młodsi 14-15-16 lat, do 7 kyu)
II miejsce: Paulina Szafrańska (kata ind. juniorzy 17-18 lat, od 3 kyu)
II miejsce: Patryk Mucha (kata ind. juniorzy 17-18 lat, od 3 kyu)

III miejsce: Katarzyna Lewandowska (kata ind. młodzicy 11 lat i młodsi, 9-8kyu)
III miejsce: Jakub Stańczak (kata ind. juniorzy młodsi 14-15-16 lat, 6-1 kyu)

IV miejsce: Karolina Koprowska (kata ind. młodzicy 11 lat i młodsi, 7-6 kyu)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku!!!

 

Tekst: Iwona Karwacka

 

Fot. S. Jędrzejak, M. Jaszczak, M. Szostak, J.Bykowski

« powrót do listy wydarzeń | do góry
Polski Związek Karate Tradycyjnego