Wydarzenia

Zawody regionalne

13.12.2003 « powrót do listy wydarzeń

Turniej w Karate Tradycyjnym "Budo Gala 2003"

W dniu 13 grudnia 2003r. (sobota) w Centrum Zajęć Sportowo - Rekreacyjnych w Łodzi przy ul. Małachowskiego 5/7 odbyły się finały Turnieju w Karate Tradycyjnym "Budo Gala 2003" przy wsparciu Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Łodzi.

W zawodach wystartowało 130 zawodników w wieku do 16 lat z klubów regionu łódzkiego.

Gośćmi oficjalnymi zawodów byli: p. Mieczysław Nowicki - Doradca Prezydenta Miasta ds. Sportu oraz p. Luiza Staszczak - Gąsiorek - Inspektor Wydziału Edukacji i Sportu UMŁ.

Turniej uświetniły pokazy w wykonaniu utytułowanych zawodników kadry Polski - mistrzów świata i Europy:

  • Marty Niewczas i Krzysztofa Neugebauera - zdobywców Pucharu Świata w Karate Tradycyjnym Prokom 2003,
  • Zawodników AKK: Iwony Furmanek, Joanny Szeremety, Katarzyny Krzywańskiej, Damiana Karwackiego, Piotra Kulczyńskiego, Radosława Perchy
  • Dzieci z Akademickiego Klubu Karate,

Mogliśmy również obejrzeć pokaz w wykonaniu zawodników z Polskiego Związku Kendo.

Niewątpliwą atrakcją turnieju był konkurs mikołajkowy, w którym spośród wypełnionych kuponów z prawidłowym rozwiązaniem, zostały rozlosowane liczne nagrody.

Poniżej podajemy wyniki zawodów:

MŁODZICY do 9 lat (do 7 kyu)

Dziewczęta:
1.Paulina Borek KK Shotokan "Kachi" Łódź
2.Paulina Szwagrzak AKK Łódź
3.Emilia Mioduszewska AKK Łódź
3.Aleksandra Rychel AKK Łódź

Chłopcy:
1.Kamil Miller KK Shotokan "Kachi" Łódź
2.Jakub Bykowski AKK Łódź
3.Adam Moszczyński KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Dawid Olszewski AKK Łódź

MŁODZICY do 9 lat (min. 6 kyu)

Dziewczęta i chłopcy:
1.Patryk Bińkowski TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
2.Julia Rózga AKK Łódź
3.Krystian Hasikowski AKK Łódź
3.Szymon Łaski TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki

MŁODZICY 10 - 11 lat (do 7 kyu)

Dziewczęta:
1.Emilia Drozdek KK Shotokan "Kachi" Łódź
2.Samanta Szwagrzak AKK Łódź
3.Agata Komorowska Łódzki KKT przy Gimnazjum nr 40
3.Agnieszka Pawlak KK "Oushi" Łódź

Chłopcy:
1.Marcin Wiktor KKT Piotrków Trybunalski
2.Łukasz Rożniata KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Jakub Jędrzejczak TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
3.Kamil Wojtasik Łódzki KKT przy Gimnazjum nr 40

MŁODZICY 10 - 11 lat (min. 6 kyu)

Dziewczęta:
1.Dominika Florczak TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
2.Maria Depta TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
3.Katarzyna Kałużyńska Łódzki KKT przy Gimnazjum nr 40
3.Justyna Szymańska AKK Łódź

Chłopcy:
1.Mariusz Grąd KKT Piotrków Trybunalski
2.Mateusz Sendalski KKT Piotrków Trybunalski
3.Adrian Zwierzchowski TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
3.Damian Żmilewski TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki

MŁODZICY 12 - 13 lat (do 7 kyu)

Dziewczęta:
1.Ewelina Miller KK Shotokan "Kachi" Łódź
2.Anna Bzowska KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Paulina Hennik KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Anna Marysiak KK Shotokan "Kachi" Łódź

Chłopcy:
1.Sebastian Pawlak KK "Oushi" Łódź
2.Ocirsuren Badral AKK Łódź
3.Dawid Jędrzejczyk AKK Łódź
3.Rafał Olejniczak TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki

MŁODZICY 12 - 13 lat (min. 6 kyu)

Dziewczęta:
1.Magdalena Pieczka KK Shotokan "Kachi" Łódź
2.Justyna Pietras KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Gabriela Felsztukier KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Marta Kawecka AKK Łódź

Chłopcy:
1.Damian Stasiak TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
2.Sebastian Miller KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Krzysztof Pilarski KK Shotokan "Kachi" Łódź
3.Damian Tomasik Klub Sportowy Karate Tradycyjnego

JUNIORZY MŁODSI 14-15-16 lat (do 7 kyu)

Dziewczęta i chłopcy:
1.Antoni Wędzikowski UKS SP 12
2.Katarzyna Olejniczak Klub Sportowy Karate Tradycyjnego
3.Gabriela Graczyk TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
3.Anna Wrzesińska KK "Oushi" Łódź

JUNIORZY MŁODSI 14-15-16 lat (min. 6 kyu)

Dziewczęta:
1.Magdalena Nowicka KK Shotokan "Kachi" Łódź
2.Paulina Augustyn AKK Łódź
3.Natalia Ułańska AKK Łódź

Chłopcy:
1.Konrad Golisz TS "Sokół - Syguła" Aleksandrów Łódzki
2.Łukasz Woźniak Łódzki KKT przy Gimnazjum nr 40
3.Kasper Kawecki AKK Łódź
3.Dawid Szajrych KK Shotokan "Kachi" Łódź

Przebieg turnieju w naszym obiektywie:

« powrót do listy wydarzeń | do góry
Polski Związek Karate Tradycyjnego