Wydarzenia

Zawody krajowe

29.10.2007 « powrót do listy wydarzeń

VII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym

W dniach 27-28 października 2007 r. najmłodsi zawodnicy AKK wystartowali w VII Pucharze Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbył się w Rzeszowie. W rzeszowskiej hali Podpromie wystartowało blisko 500 zawodników z klubów karate tradycyjnego z całej Polski. Organizatorem, wspólnie z PZKT, była Akademia Karate Tradycyjnego z Rzeszowa.

Złoty medal w kata indywidualnym wywalczył dla naszego klubu Damian Sieczkowski, który pokonał ok. 70. zawodników startujących w jego kategorii wiekowej.

Kolejne medale zdobyły zawodniczki:
Izabela Kaczmarek (srebrny medal) i Ewa Podgórska (brązowy medal) w kata indywidualnym.

Blisko strefy finałowej w kata indywidualnym był Damian Rożej, niestety przegrał walkę o wejście do finału.
Nasz klub na zawodach reprezentowali: Jakub Bykowski, Natalia Elgalal, Izabela Kaczmarek, Roksana Nowacka, Ewa Podgórska, Damian Rożej, Julia Rózga i Damian Sieczkowski.

Wszyscy reprezentanci Akademickiego Klubu Karate na VII Pucharze Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym zaprezentowali wysoką formę i dzielnie walczyli w swoich konkurencjach.