Wydarzenia

Zawody krajowe

12.04.2008 « powrót do listy wydarzeń

XIX Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym (Włocławek)

Zawodnicy Akademickiego Klubu Karate z XIX Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym przywieźli 7 medali! W zawodach, które odbyły się w dniach 11-12 kwietnia we Włocławku, wystartowało 186 zawodników z 41 klubów karate tradycyjnego z całej Polski. Reprezentanci naszego klubu zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale. Pierwszego dnia mistrzostw rozegrane zostały eliminacje w konkurencjach technicznych, drugiego kontynuowane były eliminacje w kumite. Po południu 12 kwietnia odbyło się oficjalne otwarcie zawodów oraz walki finałowe przy gorącym dopingu kibiców.

Wyniki zawodników AKK:

Złote medale:

• Katarzyna Krzywańska - kata indywidualnym kobiet,
  • Aleksandra Dec i Damian Karwacki - en-bu k/m.

Srebrne medale:

• Iwona Karwacka - kata indywidualne kobiet,
  • Damian Karwacki - kata indywidualne mężczyzn,
  • Witold Kwieciński, Ariel Kamecki i Tomasz Jończyk - kata drużynowe mężczyzn.

Brązowe medale:

• Aleksandra Dec - ko-go kumite kobiet,
  • Patryk Mucha i Damian Hasikowski - en-bu m/m.

Czwarte miejsca zdobyli: Witold Kwieciński w kata indywidualnym mężczyzn a w kategorii juniorów Patryk Mucha również w kata indywidualnym mężczyzn.